NTBG020N090SC1
Productnummer DigiKey
5556-NTBG020N090SC1TR-ND - Tape & Reel (TR)
5556-NTBG020N090SC1CT-ND - Cut Tape (CT)
5556-NTBG020N090SC1DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
NTBG020N090SC1
Beschrijving
SICFET N-CH 900V 9.8A/112A D2PAK
Standaard levertijd fabrikant
19 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 900 V 9,8A (Ta), 112A (Tc) 3,7W (Ta), 477W (Tc) Opbouwmontage D2PAK-7
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
NTBG020N090SC1 Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
4,3V @ 20mA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
200 nC @ 15 V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Vgs (max.)
+19V, -10V
Status onderdeel
Actief
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
4415 pF @ 450 V
FET-type
Vermogensdissipatie (max.)
3,7W (Ta), 477W (Tc)
Technologie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 175°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
900 V
Type montage
Opbouwmontage
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Apparaatpakket leverancier
D2PAK-7
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
15V
Verpakking / doos
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
28mOhm @ 60A, 15V