NTBGS004N10G
Productnummer DigiKey
488-NTBGS004N10GTR-ND - Tape & Reel (TR)
488-NTBGS004N10GCT-ND - Cut Tape (CT)
488-NTBGS004N10GDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
NTBGS004N10G
Beschrijving
POWER MOSFET 203 AMPS, 100 VOLTS
Standaard levertijd fabrikant
29 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 100 V 21A (Ta), 203A (Tc) 3,7W (Ta), 340W (Tc) Opbouwmontage TO-263 (D2PAK)
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
4V @ 500µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
178 nC @ 10 V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Vgs (max.)
±20V
Status onderdeel
Actief
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
12100 pF @ 50 V
FET-type
Vermogensdissipatie (max.)
3,7W (Ta), 340W (Tc)
Technologie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 175°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
100 V
Type montage
Opbouwmontage
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Apparaatpakket leverancier
TO-263 (D2PAK)
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Verpakking / doos
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
4,1mOhm @ 100A, 10V