NTH4L060N065SC1
Productnummer DigiKey
5556-NTH4L060N065SC1-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
NTH4L060N065SC1
Beschrijving
SIC MOS TO247-4L 650V
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 650 V 47 A (Tc) 176W (Tc) Through-hole TO-247-4L
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
4,3V @ 6,5mA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
74 nC @ 18 V
Verpakking
Buis
Vgs (max.)
+22V, -8V
Status onderdeel
Actief
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
1473 pF @ 325 V
FET-type
Vermogensdissipatie (max.)
176W (Tc)
Technologie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 175°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
650 V
Type montage
Through-hole
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Apparaatpakket leverancier
TO-247-4L
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
15V, 18V
Verpakking / doos
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
70mOhm @ 20A, 18V