NTHL022N120M3S
Productnummer DigiKey
5556-NTHL022N120M3S-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
NTHL022N120M3S
Beschrijving
SILICON CARBIDE (SIC) MOSFET ELI
Standaard levertijd fabrikant
21 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 1200 V 68 A (Tc) 352W (Tc) Through-hole TO-247-3
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
4,4V @ 20mA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
139 nC @ 18 V
Verpakking
Buis
Vgs (max.)
+22V, -10V
Status onderdeel
Actief
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
3130 pF @ 800 V
FET-type
Vermogensdissipatie (max.)
352W (Tc)
Technologie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 175°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
1200 V
Type montage
Through-hole
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Apparaatpakket leverancier
TO-247-3
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
18V
Verpakking / doos
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
30mOhm @ 40A, 18V