NTTFS4C10NTWG
Productnummer DigiKey
NTTFS4C10NTWGOSTR-ND - Tape & Reel (TR)
NTTFS4C10NTWGOSCT-ND - Cut Tape (CT)
NTTFS4C10NTWGOSDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
NTTFS4C10NTWG
Beschrijving
MOSFET N-CH 30V 8.2A/44A 8WDFN
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 30 V 8,2 A (Ta), 44 A (Tc) 790mW (Ta), 23,6W (Tc) Opbouwmontage 8-WDFN (3,3x3,3)
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
2,2V @ 250µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
18.6 nC @ 10 V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Vgs (max.)
±20V
Status onderdeel
Verouderd
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
993 pF @ 15 V
FET-type
Vermogensdissipatie (max.)
790mW (Ta), 23,6W (Tc)
Technologie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
30 V
Type montage
Opbouwmontage
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Apparaatpakket leverancier
8-WDFN (3,3x3,3)
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
4,5V, 10V
Verpakking / doos
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
7,4mOhm @ 30A, 10V