NVMFS005N10MCLT1G is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Similar
Renesas Electronics Corporation
Op voorraad: 0
Gegevensblad
Similar
Rohm Semiconductor
Op voorraad: 1.272
Gegevensblad
N-kanaal 100 V 18,4A (Ta), 108A (Tc) 3,8W (Ta), 131W (Tc) Opbouwmontage 5-DFN (5x6) (8-SOFL)
NVMFS005N10MCLT1G
Productnummer DigiKey
488-NVMFS005N10MCLT1GTR-ND - Tape & Reel (TR)
488-NVMFS005N10MCLT1GCT-ND - Cut Tape (CT)
488-NVMFS005N10MCLT1GDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
NVMFS005N10MCLT1G
Beschrijving
PTNG 100V LL SO8FL
Standaard levertijd fabrikant
41 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
55 nC @ 10 V
Fabr.
Vgs (max.)
±20V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
4100 pF @ 50 V
Status onderdeel
Actief
Vermogensdissipatie (max.)
3,8W (Ta), 131W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 175°C (TJ)
Technologie
Soort
Automotive
Spanning ontlading-bron (Vdss)
100 V
Kwalificatie
AEC-Q101
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Type montage
Opbouwmontage
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
4,5V, 10V
Apparaatpakket leverancier
5-DFN (5x6) (8-SOFL)
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
5.1mOhm @ 34A, 10V
Verpakking / doos
Vgs(th) (max.) bij Id
3V @ 192µA