NXH004P120M3F2PTHG
Productnummer DigiKey
5556-NXH004P120M3F2PTHG-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
NXH004P120M3F2PTHG
Beschrijving
MOSFET 2N-CH 1200V 284A 36PIM
Standaard levertijd fabrikant
23 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
MOSFET's - Arrays 1200V (1,2kV) 284A (Tc) 785W (Tc) Chassismontage 36-PIM (56,7x62,8)
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
4,4V @ 120mA
Fabrikant
onsemi
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
876nC @ 20V
Verpakking
Tray
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
16410pF @ 800V
Status onderdeel
Actief
Vermogen - max.
785W (Tc)
Technologie
Siliciumcarbide (SiC)
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 175°C (TJ)
Configuratie
2 N-kanaal (halve brug)
Type montage
Chassismontage
Spanning ontlading-bron (Vdss)
1200V (1,2kV)
Verpakking / doos
Module
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
284A (Tc)
Apparaatpakket leverancier
36-PIM (56,7x62,8)
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
5,5mOhm @ 200A, 18V