NZ9F3V3ST5G
Productnummer DigiKey
NZ9F3V3ST5GOSTR-ND - Tape & Reel (TR)
NZ9F3V3ST5GOSCT-ND - Cut Tape (CT)
NZ9F3V3ST5GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
NZ9F3V3ST5G
Beschrijving
DIODE ZENER 3.3V 250MW SOD923
Standaard levertijd fabrikant
44 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden - Zener 3.3 V 250 mW ±3% Opbouwmontage SOD-923
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
NZ9F3V3ST5G Modellen
Categorie
Stroom - sper lekkage bij Vr
10 µA @ 1 V
Fabr.
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
900 mV @ 10 mA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-65°C ~ 150°C (TJ)
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - zener (Nom) (Vz)
Verpakking / doos
Tolerantie
±3%
Apparaatpakket leverancier
SOD-923
Vermogen - max.
250 mW
Basisproductnummer
Impedantie (max.) (Zzt)
100 Ohms