NZ9F3V3ST5G | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | NZ9F3V3ST5G |
Beschrijving | DIODE ZENER 3.3V 250MW SOD923 |
Standaard levertijd fabrikant | 44 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | Dioden - Zener 3.3 V 250 mW ±3% Opbouwmontage SOD-923 |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | NZ9F3V3ST5G Modellen |
Categorie | Stroom - sper lekkage bij Vr 10 µA @ 1 V |
Fabr. | Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If 900 mV @ 10 mA |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Bedrijfstemperatuur -65°C ~ 150°C (TJ) |
Status onderdeel Actief | Type montage Opbouwmontage |
Spanning - zener (Nom) (Vz) | Verpakking / doos |
Tolerantie ±3% | Apparaatpakket leverancier SOD-923 |
Vermogen - max. 250 mW | Basisproductnummer |
Impedantie (max.) (Zzt) 100 Ohms |