NZ9F6V8T5G
Productnummer DigiKey
NZ9F6V8T5GOSTR-ND - Tape & Reel (TR)
NZ9F6V8T5GOSCT-ND - Cut Tape (CT)
NZ9F6V8T5GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
NZ9F6V8T5G
Beschrijving
DIODE ZENER 6.8V 250MW SOD923
Standaard levertijd fabrikant
44 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden - Zener 6.8 V 250 mW ±5% Opbouwmontage SOD-923
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
NZ9F6V8T5G Modellen
Categorie
Stroom - sper lekkage bij Vr
500 nA @ 3.5 V
Fabr.
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
900 mV @ 10 mA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-65°C ~ 150°C (TJ)
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - zener (Nom) (Vz)
Verpakking / doos
Tolerantie
±5%
Apparaatpakket leverancier
SOD-923
Vermogen - max.
250 mW
Basisproductnummer
Impedantie (max.) (Zzt)
40 Ohms