RB520S30T5G
Productnummer DigiKey
RB520S30T5GOSTR-ND - Tape & Reel (TR)
RB520S30T5GOSCT-ND - Cut Tape (CT)
RB520S30T5GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RB520S30T5G
Beschrijving
DIODE SCHOTTKY 30V 200MA SOD523
Standaard levertijd fabrikant
52 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 30 V 200mA Opbouwmontage SOD-523
EDA/CAD-modellen
RB520S30T5G Modellen
Categorie
Snelheid
Klein signaal =<200mA (Io), elke snelheid
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
1 µA @ 10 V
Apparaatpakket leverancier
SOD-523
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
30 V
Bedrijfstemperatuur - verbinding
-55°C ~ 150°C
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
200mA
Basisproductnummer
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
600 mV @ 200 mA