SZESD9B3.3ST5G
Productnummer DigiKey
SZESD9B3.3ST5GOSTR-ND - Tape & Reel (TR)
SZESD9B3.3ST5GOSCT-ND - Cut Tape (CT)
SZESD9B3.3ST5GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SZESD9B3.3ST5G
Beschrijving
TVS DIODE 3.3VWM 11.5VC SOD923
Standaard levertijd fabrikant
45 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
11,5V Klem 2A (8/20µs) Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage SOD-923
Categorie
Vermogenslijnbescherming
Nee
Fabr.
Capaciteit bij frequentie
15pF @ 1MHz
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Status onderdeel
Actief
Soort
Automotive
Type
Zener
Kwalificatie
AEC-Q101
Bidirectionele kanalen
1
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - sper doorslag (typ.)
3,3V (max.)
Verpakking / doos
SOD-923
Spanning - doorslag (min.)
5V
Apparaatpakket leverancier
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp
11,5V
Basisproductnummer
Stroom - piekpuls (10/1000 µs)
2A (8/20µs)