SZMM5Z12VT1G is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Similar
Central Semiconductor Corp
Op voorraad: 22.614
Gegevensblad
Similar
Central Semiconductor Corp
Op voorraad: 4.316
Gegevensblad
Rohm Semiconductor
Op voorraad: 874
Dioden - Zener 12 V 500 mW ±5% Opbouwmontage SOD-523
SC-76, SOD-523
SZMM5Z12VT1G
Productnummer DigiKey
SZMM5Z12VT1GOSTR-ND - Tape & Reel (TR)
SZMM5Z12VT1GOSCT-ND - Cut Tape (CT)
SZMM5Z12VT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SZMM5Z12VT1G
Beschrijving
DIODE ZENER 12V 500MW SOD523
Standaard levertijd fabrikant
54 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
EDA/CAD-modellen
SZMM5Z12VT1G Modellen
Categorie
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
900 mV @ 10 mA
Fabr.
Bedrijfstemperatuur
-65°C ~ 150°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Soort
Automotive
Status onderdeel
Actief
Kwalificatie
AEC-Q101
Spanning - zener (Nom) (Vz)
Type montage
Opbouwmontage
Tolerantie
±5%
Verpakking / doos
Vermogen - max.
500 mW
Apparaatpakket leverancier
SOD-523
Impedantie (max.) (Zzt)
25 Ohms
Basisproductnummer
Stroom - sper lekkage bij Vr
100 nA @ 8 V