SZMM5Z3V3T1G is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Similar
Central Semiconductor Corp
Op voorraad: 86.202
Gegevensblad
Similar
Central Semiconductor Corp
Op voorraad: 6.126
Gegevensblad
Dioden - Zener 3.3 V 500 mW ±6,1% Opbouwmontage SOD-523
SC-76, SOD-523
SZMM5Z3V3T1G
Productnummer DigiKey
SZMM5Z3V3T1GOSTR-ND - Tape & Reel (TR)
SZMM5Z3V3T1GOSCT-ND - Cut Tape (CT)
SZMM5Z3V3T1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SZMM5Z3V3T1G
Beschrijving
DIODE ZENER 3.3V 500MW SOD523
Standaard levertijd fabrikant
52 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
EDA/CAD-modellen
SZMM5Z3V3T1G Modellen
Categorie
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
900 mV @ 100 mA
Fabr.
Bedrijfstemperatuur
-65°C ~ 150°C
Tolerantie
±6,1%
Verpakking / doos
Vermogen - max.
500 mW
Impedantie (max.) (Zzt)
95 Ohms
Basisproductnummer
Stroom - sper lekkage bij Vr
5 µA @ 1 V