SZMMSZ18T1G
Productnummer DigiKey
SZMMSZ18T1GOSTR-ND - Tape & Reel (TR)
SZMMSZ18T1GOSCT-ND - Cut Tape (CT)
SZMMSZ18T1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SZMMSZ18T1G
Beschrijving
DIODE ZENER 18V 500MW SOD123
Standaard levertijd fabrikant
45 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden - Zener 18 V 500 mW ±5% Opbouwmontage SOD-123
EDA/CAD-modellen
SZMMSZ18T1G Modellen
Categorie
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
900 mV @ 10 mA
Fabr.
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C
Tolerantie
±5%
Verpakking / doos
Vermogen - max.
500 mW
Impedantie (max.) (Zzt)
45 Ohms
Basisproductnummer
Stroom - sper lekkage bij Vr
50 nA @ 12.6 V