SZNZ9F5V6ST5G
Productnummer DigiKey
SZNZ9F5V6ST5GOSTR-ND - Tape & Reel (TR)
SZNZ9F5V6ST5GOSCT-ND - Cut Tape (CT)
SZNZ9F5V6ST5GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SZNZ9F5V6ST5G
Beschrijving
DIODE ZENER 5.6V 250MW SOD923
Standaard levertijd fabrikant
44 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden - Zener 5.6 V 250 mW Opbouwmontage SOD-923
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
SZNZ9F5V6ST5G Modellen
Categorie
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
900 mV @ 10 mA
Fabr.
Bedrijfstemperatuur
-65°C ~ 150°C (TJ)
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Soort
Automotive
Status onderdeel
Actief
Kwalificatie
AEC-Q101
Spanning - zener (Nom) (Vz)
Type montage
Opbouwmontage
Vermogen - max.
250 mW
Verpakking / doos
Impedantie (max.) (Zzt)
60 Ohms
Apparaatpakket leverancier
SOD-923
Stroom - sper lekkage bij Vr
1 µA @ 2.5 V