MPU01-05S12
Productnummer DigiKey
4457-MPU01-05S12-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MPU01-05S12
Beschrijving
DC DC CONVERTER 12V 996MW
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Geïsoleerde module DC/DC-omzetters 1 Uitgang 12V 83mA 4,5V - 5,5V Ingang
Categorie
Vermogen (watt)
996 mW
Fabr.
Spanning - isolatie
5 kV
Serie
Toepassingen
ITE (commercieel), medisch
Verpakking
Buis
Functies
Regelbare uitgang
Status onderdeel
Verouderd
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C (met reductie)
Type
Geïsoleerde module
Efficiëntie
85%
Aantal uitgangen
1
Type montage
Through-hole
Spanning - ingang (min.)
4,5V
Verpakking / doos
9-SIP-module, 4 leads
Spanning - ingang (max.)
5,5V
Grootte / afmetingen
0,77" L x 0,39" B x 0,49" H (19,6mm x 9,9mm x 12,5mm)
Spanning - uitgang 1
Goedkeuringsinstantie
CB, CE, cURus
Stroom - uitgang (max.)
83mA