MPU01-24D12
Productnummer DigiKey
4457-MPU01-24D12-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MPU01-24D12
Beschrijving
DC DC CONVERTER +/-12V 1W
Standaard levertijd fabrikant
14 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Geïsoleerde module DC/DC-omzetters 2 Uitgang 12V -12V 42mA, 42mA 19,2V - 28,8V Ingang
Categorie
Vermogen (watt)
1 W
Fabr.
Spanning - isolatie
5 kV
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C (met reductie)
Efficiëntie
81%
Aantal uitgangen
2
Spanning - ingang (min.)
19,2V
Verpakking / doos
9-SIP-module, 5 leads
Spanning - ingang (max.)
28,8V
Grootte / afmetingen
0,77" L x 0,39" B x 0,49" H (19,6mm x 9,9mm x 12,5mm)
CB, CE, cURus
Spanning - uitgang 2
-12V
Standaard nummer
60601-1; 62368-1
Stroom - uitgang (max.)
42mA, 42mA