MPU01-24D15
Productnummer DigiKey
4457-MPU01-24D15-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MPU01-24D15
Beschrijving
DC DC CONVERTER +/-15V 1W
Standaard levertijd fabrikant
14 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Geïsoleerde module DC/DC-omzetters 2 Uitgang 15V -15V 34mA, 34mA 19,2V - 28,8V Ingang
Categorie
Vermogen (watt)
1 W
Fabr.
Spanning - isolatie
5 kV
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C (met reductie)
Efficiëntie
81%
Aantal uitgangen
2
Spanning - ingang (min.)
19,2V
Verpakking / doos
9-SIP-module, 5 leads
Spanning - ingang (max.)
28,8V
Grootte / afmetingen
0,77" L x 0,39" B x 0,49" H (19,6mm x 9,9mm x 12,5mm)
CB, CE, cURus
Spanning - uitgang 2
-15V
Standaard nummer
60601-1; 62368-1
Stroom - uitgang (max.)
34mA, 34mA