PDL06-24D15W
Productnummer DigiKey
4457-PDL06-24D15W-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PDL06-24D15W
Beschrijving
DC DC CONVERTER +/-15V 6W
Standaard levertijd fabrikant
14 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Geïsoleerde module DC/DC-omzetters 2 Uitgang 15V -15V 200mA, 200mA 9V - 36V Ingang
Categorie
Vermogen (watt)
6 W
Fabr.
Spanning - isolatie
1.6 kV
Serie
Toepassingen
ITE (commercieel)
Verpakking
Buis
Functies
Aan/uit op afstand, stand-by uitgang
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 100°C (met reductie)
Type
Geïsoleerde module
Efficiëntie
87%
Aantal uitgangen
2
Type montage
Through-hole
Spanning - ingang (min.)
9V
Verpakking / doos
8-SIP-module, 7 leads
Spanning - ingang (max.)
36V
Grootte / afmetingen
0,86" L x 0,36" B x 0,44" H (21,8mm x 9,1mm x 11,2mm)
Spanning - uitgang 1
Goedkeuringsinstantie
CB, CE, cURus
Spanning - uitgang 2
-15V
Basisproductnummer
Stroom - uitgang (max.)
200mA, 200mA