EEU-FC1E101S
Productnummer DigiKey
P10269-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
EEU-FC1E101S
Beschrijving
CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL TH
Gedetailleerde beschrijving
100 µF 25 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik 1000 uur @ 105°C
EDA/CAD-modellen
EEU-FC1E101S Modellen
Categorie
Klasse
Rimpelstroom bij lage frequentie
188.5 mA @ 120 Hz
Verpakking
Bulk
Rimpelstroom bij hoge frequentie
290 mA @ 100 kHz
Status onderdeel
Actief
Impedantie
350 mOhms
Capaciteit
Afstand geleider
0,098" (2,50mm)
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,248" dia (6,30mm)
Spanning - nominaal
25 V
Hoogte - geplaatst (max.)
0,441" (11,20mm)
Levensduur bij temp.
1000 uur @ 105°C
Type montage
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 105°C