10TAE150ML
Productnummer DigiKey
P123519TR-ND - Tape & Reel (TR)
P123519CT-ND - Cut Tape (CT)
P123519DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
10TAE150ML
Beschrijving
CAP TANT POLY 150UF 10V 2917
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
150 µF Gegoten Tantaal - Polymeercondensators 10 V 2917 (7343 metrisch) 25mOhm @ 100kHz
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
10TAE150ML Modellen
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 105°C
Fabrikant
Panasonic Industry
Levensduur bij temp.
2000 uur @ 105°C
Serie
Type montage
Opbouwmontage
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Verpakking / doos
2917 (7343 metrisch)
Status onderdeel
Laatste keer gekocht
Grootte / afmetingen
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Capaciteit
150 µF
Hoogte - geplaatst (max.)
0,118" (3,00mm)
Tolerantie
±20%
Code grootte fabrikant
D3L
Spanning - nominaal
10 V
Functies
General Purpose
Type
Gegoten
Basisproductnummer
ESR (equivalente serieweerstand)
25mOhm @ 100kHz