10TCE220MIL
Productnummer DigiKey
P123522TR-ND - Tape & Reel (TR)
P123522CT-ND - Cut Tape (CT)
P123522DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
10TCE220MIL
Beschrijving
CAP TANT POLY 220UF 10V 2917
Standaard levertijd fabrikant
30 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
220 µF Gegoten Tantaal - Polymeercondensators 10 V 2917 (7343 metrisch) 18mOhm @ 100kHz
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
10TCE220MIL Modellen
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Fabrikant
Panasonic Industry
Levensduur bij temp.
1000 uur @ 125°C
Serie
Type montage
Opbouwmontage
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Verpakking / doos
2917 (7343 metrisch)
Status onderdeel
Actief
Grootte / afmetingen
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Capaciteit
220 µF
Hoogte - geplaatst (max.)
0,118" (3,00mm)
Tolerantie
±20%
Code grootte fabrikant
D3L
Spanning - nominaal
10 V
Functies
General Purpose
Type
Gegoten
Basisproductnummer
ESR (equivalente serieweerstand)
18mOhm @ 100kHz