10TCE330M
Productnummer DigiKey
P123524TR-ND - Tape & Reel (TR)
P123524CT-ND - Cut Tape (CT)
P123524DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
10TCE330M
Beschrijving
CAP TANT POLY 330UF 10V 2917
Gedetailleerde beschrijving
330 µF Gegoten Tantaal - Polymeercondensators 10 V 2917 (7343 metrisch) 25mOhm @ 100kHz
EDA/CAD-modellen
10TCE330M Modellen
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Levensduur bij temp.
1000 uur @ 125°C
Grootte / afmetingen
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Capaciteit
330 µF
Hoogte - geplaatst (max.)
0,157" (4,00mm)
Tolerantie
±20%
Code grootte fabrikant
D4
Spanning - nominaal
10 V
ESR (equivalente serieweerstand)
25mOhm @ 100kHz