10TCF150ML
Productnummer DigiKey
P123525TR-ND - Tape & Reel (TR)
P123525CT-ND - Cut Tape (CT)
P123525DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
10TCF150ML
Beschrijving
CAP TANT POLY 150UF 10V 2917
Standaard levertijd fabrikant
30 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
150 µF Gegoten Tantaal - Polymeercondensators 10 V 2917 (7343 metrisch) 15mOhm @ 100kHz
EDA/CAD-modellen
10TCF150ML Modellen
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Levensduur bij temp.
1000 uur @ 125°C
Status onderdeel
Actief
Grootte / afmetingen
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Capaciteit
150 µF
Hoogte - geplaatst (max.)
0,118" (3,00mm)
Tolerantie
±20%
Spanning - nominaal
10 V
ESR (equivalente serieweerstand)
15mOhm @ 100kHz