12TPC15M
Productnummer DigiKey
P16198TR-ND - Tape & Reel (TR)
P16198CT-ND - Cut Tape (CT)
P16198DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
12TPC15M
Beschrijving
CAP TANT POLY 15UF 12.5V 1411
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
15 µF Gegoten Tantaal - Polymeercondensators 12.5 V 1411 (3528 metrisch) 80mOhm @ 100kHz
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
12TPC15M Modellen
Categorie
ESR (equivalente serieweerstand)
80mOhm @ 100kHz
Fabrikant
Panasonic Industry
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 105°C
Serie
Type montage
Opbouwmontage
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Verpakking / doos
1411 (3528 metrisch)
Status onderdeel
Verouderd
Grootte / afmetingen
0,138" L x 0,110" B (3,50mm x 2,80mm)
Capaciteit
15 µF
Hoogte - geplaatst (max.)
0,047" (1,20mm)
Tolerantie
±20%
Code grootte fabrikant
B1
Spanning - nominaal
12.5 V