16TQC47MYFT
Productnummer DigiKey
P123511TR-ND - Tape & Reel (TR)
P123511CT-ND - Cut Tape (CT)
P123511DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
16TQC47MYFT
Beschrijving
CAP TANT POLY 47UF 16V 2917
Standaard levertijd fabrikant
32 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
47 µF Gegoten Tantaal - Polymeercondensators 16 V 2917 (7343 metrisch) 55mOhm @ 100kHz
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
16TQC47MYFT Modellen
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 105°C
Fabrikant
Panasonic Industry
Levensduur bij temp.
2000 uur @ 105°C
Serie
Type montage
Opbouwmontage
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Verpakking / doos
2917 (7343 metrisch)
Status onderdeel
Actief
Grootte / afmetingen
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Capaciteit
47 µF
Hoogte - geplaatst (max.)
0,059" (1,50mm)
Tolerantie
±20%
Code grootte fabrikant
D15
Spanning - nominaal
16 V
Functies
General Purpose
Type
Gegoten
Basisproductnummer
ESR (equivalente serieweerstand)
55mOhm @ 100kHz