25TQC15MYFD | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | 25TQC15MYFD |
Beschrijving | CAP TANT POLY 15UF 25V 2917 |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 15 µF Gegoten Tantaal - Polymeercondensators 25 V 2917 (7343 metrisch) 90mOhm @ 100kHz |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | 25TQC15MYFD Modellen |
Categorie | Bedrijfstemperatuur -55°C ~ 105°C |
Fabrikant Panasonic Industry | Levensduur bij temp. 2000 uur @ 105°C |
Serie | Type montage Opbouwmontage |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Verpakking / doos 2917 (7343 metrisch) |
Status onderdeel Niet voor nieuwe ontwerpen | Grootte / afmetingen 0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm) |
Capaciteit 15 µF | Hoogte - geplaatst (max.) 0,079" (2,00mm) |
Tolerantie ±20% | Code grootte fabrikant D2 |
Spanning - nominaal 25 V | Functies General Purpose |
Type Gegoten | Basisproductnummer |
ESR (equivalente serieweerstand) 90mOhm @ 100kHz |