25TQC15MYFD
Productnummer DigiKey
P16192TR-ND - Tape & Reel (TR)
P16192CT-ND - Cut Tape (CT)
P16192DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
25TQC15MYFD
Beschrijving
CAP TANT POLY 15UF 25V 2917
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
15 µF Gegoten Tantaal - Polymeercondensators 25 V 2917 (7343 metrisch) 90mOhm @ 100kHz
EDA/CAD-modellen
25TQC15MYFD Modellen
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 105°C
Fabrikant
Panasonic Industry
Levensduur bij temp.
2000 uur @ 105°C
Serie
Type montage
Opbouwmontage
Digi-Reel®
Verpakking / doos
2917 (7343 metrisch)
Status onderdeel
Niet voor nieuwe ontwerpen
Grootte / afmetingen
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Capaciteit
15 µF
Hoogte - geplaatst (max.)
0,079" (2,00mm)
Tolerantie
±20%
Code grootte fabrikant
D2
Spanning - nominaal
25 V
Functies
General Purpose
Type
Gegoten
Basisproductnummer
ESR (equivalente serieweerstand)
90mOhm @ 100kHz