25TQC22MYFD
Productnummer DigiKey
P123508TR-ND - Tape & Reel (TR)
P123508CT-ND - Cut Tape (CT)
P123508DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
25TQC22MYFD
Beschrijving
CAP TANT POLY 22UF 25V 2917
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
22 µF Gegoten Tantaal - Polymeercondensators 25 V 2917 (7343 metrisch) 60mOhm @ 100kHz
EDA/CAD-modellen
25TQC22MYFD Modellen
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 105°C
Fabrikant
Panasonic Industry
Levensduur bij temp.
2000 uur @ 105°C
Serie
Type montage
Opbouwmontage
Digi-Reel®
Verpakking / doos
2917 (7343 metrisch)
Status onderdeel
Niet voor nieuwe ontwerpen
Grootte / afmetingen
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Capaciteit
22 µF
Hoogte - geplaatst (max.)
0,079" (2,00mm)
Tolerantie
±20%
Code grootte fabrikant
D2
Spanning - nominaal
25 V
Functies
General Purpose
Type
Gegoten
Basisproductnummer
ESR (equivalente serieweerstand)
60mOhm @ 100kHz