2TPE330MADGB
Productnummer DigiKey
P16190TR-ND - Tape & Reel (TR)
P16190CT-ND - Cut Tape (CT)
P16190DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
2TPE330MADGB
Beschrijving
CAP TANT POLY 330UF 2V 1411
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
330 µF Gegoten Tantaal - Polymeercondensators 2 V 1411 (3528 metrisch) 13mOhm @ 100kHz
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
2TPE330MADGB Modellen
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 105°C
Fabrikant
Panasonic Industry
Levensduur bij temp.
1000 uur @ 105°C
Serie
Type montage
Opbouwmontage
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Verpakking / doos
1411 (3528 metrisch)
Status onderdeel
Verouderd
Grootte / afmetingen
0,138" L x 0,110" B (3,50mm x 2,80mm)
Capaciteit
330 µF
Hoogte - geplaatst (max.)
0,079" (2,00mm)
Tolerantie
±20%
Code grootte fabrikant
B2
Spanning - nominaal
2 V
Functies
General Purpose
Type
Gegoten
Basisproductnummer
ESR (equivalente serieweerstand)
13mOhm @ 100kHz