2TPSF270M6E
Productnummer DigiKey
P16197TR-ND - Tape & Reel (TR)
P16197CT-ND - Cut Tape (CT)
P16197DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
2TPSF270M6E
Beschrijving
CAP TANT POLY 270UF 2V 1411
Standaard levertijd fabrikant
32 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
270 µF Gegoten Tantaal - Polymeercondensators 2 V 1411 (3528 metrisch) 6mOhm @ 100kHz
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
2TPSF270M6E Modellen
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 105°C
Fabrikant
Panasonic Industry
Levensduur bij temp.
1000 uur @ 105°C
Serie
Type montage
Opbouwmontage
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Verpakking / doos
1411 (3528 metrisch)
Status onderdeel
Actief
Grootte / afmetingen
0,138" L x 0,110" B (3,50mm x 2,80mm)
Capaciteit
270 µF
Hoogte - geplaatst (max.)
0,079" (2,00mm)
Tolerantie
±20%
Code grootte fabrikant
B2S
Spanning - nominaal
2 V
Functies
General Purpose
Type
Gegoten
Basisproductnummer
ESR (equivalente serieweerstand)
6mOhm @ 100kHz