4TPF470ML is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Direct
KEMET
Op voorraad: 97
Gegevensblad
470 µF Gegoten Tantaal - Polymeercondensators 4 V 2917 (7343 metrisch) 10mOhm @ 100kHz