72SXE82M
Productnummer DigiKey
10-72SXE82M-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
72SXE82M
Beschrijving
CAP ALUM POLY 82UF 20% 72V TH
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
82 µF 72 V Aluminium - Polymeercondensators Radiaal, blik 28mOhm 1000 uur @ 125°C
Categorie
Levensduur bij temp.
1000 uur @ 125°C
Fabrikant
Panasonic Industry
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Serie
Toepassingen
General Purpose
Verpakking
Bulk
Rimpelstroom bij lage frequentie
49 mA @ 120 Hz
Status onderdeel
Niet voor nieuwe ontwerpen
Rimpelstroom bij hoge frequentie
980 mA @ 100 kHz
Type
Polymeer
Afstand geleider
0,197" (5,00mm)
Capaciteit
82 µF
Grootte / afmetingen
0,394" dia (10,00mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,512" (13,00mm)
Spanning - nominaal
72 V
Type montage
Through-hole
ESR (equivalente serieweerstand)
28mOhm