APT1211A
Productnummer DigiKey
255-1517-5-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
APT1211A
Beschrijving
OPTOISOLTR 5KV TRIAC 1CH 4DIP GW
Standaard levertijd fabrikant
14 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Opto-isolator Triac Uitgang 5000Vrms 1 kanalen 4-DIP zeemeeuwvleugel
Categorie
Stroom - status Aan (It (RMS)) (max.)
100 mA
Fabrikant
Panasonic Electric Works
Stroom - hold (Ih)
3,5mA
Serie
Inschakeltijd
100µs (max.)
Verpakking
Buis
Spanning - doorlaat (Vf) (Typ)
1,21V
Status onderdeel
Actief
Stroom - DC doorlaat (If) (max.)
50 mA
Type uitvoer
Triac
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 100°C
Nuldoorgang circuit
Ja
Type montage
Opbouwmontage
Aantal kanalen
1
Verpakking / doos
4-SMD, knikvleugel
Spanning - isolatie
5000Vrms
Apparaatpakket leverancier
4-DIP zeemeeuwvleugel
Spanning - status uit
600 V
Goedkeuringsinstantie
cUR, VDE
Statische dV/dt (min.)
500V/µs
Basisproductnummer
Stroom - led-trigger (Ift) (max.)
10mA