DB2S31100L is uit productie genomen en wordt niet langer verkocht door DigiKey.
Beschikbare alternatieven:
Similar
Nexperia USA Inc.
Op voorraad: 0
Gegevensblad
Similar
Rohm Semiconductor
Op voorraad: 14.097
Gegevensblad
Rohm Semiconductor
Op voorraad: 458
onsemi
onsemi
Op voorraad: 84
Diodes Incorporated
Op voorraad: 122
Dioden 30 V 200mA Opbouwmontage SSMini2-F5-B
DB2S31100L
Productnummer DigiKey
DB2S31100LTR-ND - Tape & Reel (TR)
DB2S31100LCT-ND - Cut Tape (CT)
DB2S31100LDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DB2S31100L
Beschrijving
DIODE SCHOT 30V 200MA SSMINI2F5B
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
EDA/CAD-modellen
DB2S31100L Modellen
Categorie
Inverse hersteltijd (trr)
2.2 ns
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
5 µA @ 30 V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Capaciteit bij Vr, F
6pF @ 10V, 1MHz
Status onderdeel
Niet meer gevolgd bij DigiKey
Type montage
Technologie
Verpakking / doos
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
30 V
Apparaatpakket leverancier
SSMini2-F5-B
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
200mA
Bedrijfstemperatuur - verbinding
125°C (max.)
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
560 mV @ 200 mA
Basisproductnummer
Snelheid
Klein signaal =<200mA (Io), elke snelheid