ECA-0JM103B
Productnummer DigiKey
10-ECA-0JM103BCT-ND - Cut Tape (CT)
10-ECA-0JM103BTB-ND - Tape & Box (TB)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ECA-0JM103B
Beschrijving
CAP ALUM 10000UF 20% 6.3V RADIAL
Standaard levertijd fabrikant
31 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
10000 µF 6.3 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik 2000 uur @ 85°C
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
ECA-0JM103B Modellen
Categorie
Polarisatie
Polair
Fabr.
Toepassingen
Serie
Rimpelstroom bij lage frequentie
1.45 A @ 120 Hz
Verpakking
Cut Tape (CT)
Tape & Box (TB)
Rimpelstroom bij hoge frequentie
2.465 A @ 10 kHz
Status onderdeel
Actief
Afstand geleider
0,295" (7,50mm)
Capaciteit
Grootte / afmetingen
0,630" dia (16,00mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
1,063" (27,00mm)
Spanning - nominaal
6.3 V
Type montage
Levensduur bij temp.
2000 uur @ 85°C
Verpakking / doos
Radiaal, blik
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C