ECA-1JM220
ECA-1JM220
Productnummer DigiKey
P5190-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ECA-1JM220
Beschrijving
CAP ALUM 22UF 20% 63V RADIAL TH
Standaard levertijd fabrikant
31 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
22 µF 63 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik 2000 uur @ 85°C
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
ECA-1JM220 Modellen
Categorie
Polarisatie
Polair
Fabr.
Toepassingen
Serie
Rimpelstroom bij lage frequentie
105 mA @ 120 Hz
Verpakking
Bulk
Rimpelstroom bij hoge frequentie
178.5 mA @ 10 kHz
Status onderdeel
Actief
Afstand geleider
0,079" (2,00mm)
Capaciteit
Grootte / afmetingen
0,197" dia (5,00mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,472" (12,00mm)
Spanning - nominaal
63 V
Type montage
Levensduur bij temp.
2000 uur @ 85°C
Verpakking / doos
Radiaal, blik
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C