ECA-1VM100I
Productnummer DigiKey
P19549CT-ND - Cut Tape (CT)
P19549TB-ND - Tape & Box (TB)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ECA-1VM100I
Beschrijving
CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL TH
Gedetailleerde beschrijving
10 µF 35 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik 2000 uur @ 85°C
EDA/CAD-modellen
ECA-1VM100I Modellen
Rimpelstroom bij lage frequentie
60 mA @ 120 Hz
Verpakking
Cut Tape (CT)
Tape & Box (TB)
Rimpelstroom bij hoge frequentie
102 mA @ 10 kHz
Afstand geleider
0,098" (2,50mm)
Capaciteit
Grootte / afmetingen
0,197" dia (5,00mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,472" (12,00mm)
Spanning - nominaal
35 V
Type montage
Levensduur bij temp.
2000 uur @ 85°C
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C