ECA-2AM100B
Productnummer DigiKey
P19556CT-ND - Cut Tape (CT)
P19556TB-ND - Tape & Box (TB)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ECA-2AM100B
Beschrijving
CAP ALUM 10UF 20% 100V RADIAL TH
Standaard levertijd fabrikant
31 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
10 µF 100 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik 2000 uur @ 85°C
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
ECA-2AM100B Modellen
Categorie
Polarisatie
Polair
Fabr.
Toepassingen
Serie
Rimpelstroom bij lage frequentie
70 mA @ 120 Hz
Verpakking
Cut Tape (CT)
Tape & Box (TB)
Rimpelstroom bij hoge frequentie
119 mA @ 10 kHz
Status onderdeel
Actief
Afstand geleider
0,197" (5,00mm)
Capaciteit
Grootte / afmetingen
0,197" dia (5,00mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,472" (12,00mm)
Spanning - nominaal
100 V
Type montage
Levensduur bij temp.
2000 uur @ 85°C
Verpakking / doos
Radiaal, blik
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C