ECA-2AM220
ECA-2AM220
Productnummer DigiKey
P5310-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ECA-2AM220
Beschrijving
CAP ALUM 22UF 20% 100V RADIAL TH
Standaard levertijd fabrikant
31 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
22 µF 100 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik 2000 uur @ 85°C
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
ECA-2AM220 Modellen
Categorie
Polarisatie
Polair
Fabr.
Toepassingen
Serie
Rimpelstroom bij lage frequentie
115 mA @ 120 Hz
Verpakking
Bulk
Rimpelstroom bij hoge frequentie
195.5 mA @ 10 kHz
Status onderdeel
Actief
Afstand geleider
0,098" (2,50mm)
Capaciteit
Grootte / afmetingen
0,248" dia (6,30mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,480" (12,20mm)
Spanning - nominaal
100 V
Type montage
Levensduur bij temp.
2000 uur @ 85°C
Verpakking / doos
Radiaal, blik
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C