ECA-2GM2R2
Productnummer DigiKey
P19465-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ECA-2GM2R2
Beschrijving
CAP ALUM 2.2UF 20% 400V RADIAL
Gedetailleerde beschrijving
2.2 µF 400 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik 2000 uur @ 85°C
EDA/CAD-modellen
ECA-2GM2R2 Modellen
Rimpelstroom bij lage frequentie
50 mA @ 120 Hz
Verpakking
Bulk
Rimpelstroom bij hoge frequentie
85 mA @ 10 kHz
Afstand geleider
0,138" (3,50mm)
Capaciteit
Grootte / afmetingen
0,315" dia (8,00mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,492" (12,50mm)
Spanning - nominaal
400 V
Type montage
Levensduur bij temp.
2000 uur @ 85°C
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 85°C