ECA-2VM2R2
Productnummer DigiKey
10-ECA-2VM2R2-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ECA-2VM2R2
Beschrijving
CAP ALUM 2.2UF 20% 350V RADIAL
Gedetailleerde beschrijving
2.2 µF 350 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik 2000 uur @ 85°C
Rimpelstroom bij lage frequentie
55 mA @ 120 Hz
Verpakking
Bulk
Rimpelstroom bij hoge frequentie
93.5 mA @ 10 kHz
Afstand geleider
0,138" (3,50mm)
Capaciteit
Grootte / afmetingen
0,315" dia (8,00mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,492" (12,50mm)
Spanning - nominaal
350 V
Type montage
Levensduur bij temp.
2000 uur @ 85°C
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 85°C