ECE-A1EKS4R7
Productnummer DigiKey
P974-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ECE-A1EKS4R7
Beschrijving
CAP ALUM 4.7UF 20% 25V RADIAL TH
Standaard levertijd fabrikant
31 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
4.7 µF 25 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik 1000 uur @ 85°C
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
ECE-A1EKS4R7 Modellen
Categorie
Polarisatie
Polair
Fabr.
Toepassingen
Serie
Rimpelstroom bij lage frequentie
22 mA @ 120 Hz
Verpakking
Bulk
Rimpelstroom bij hoge frequentie
37.4 mA @ 100 kHz
Status onderdeel
Actief
Afstand geleider
0,059" (1,50mm)
Capaciteit
Grootte / afmetingen
0,157" dia (4,00mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,236" (6,00mm)
Spanning - nominaal
25 V
Type montage
Levensduur bij temp.
1000 uur @ 85°C
Verpakking / doos
Radiaal, blik
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C