ECE-A1HKA100
Productnummer DigiKey
P828-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ECE-A1HKA100
Beschrijving
CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL TH
Gedetailleerde beschrijving
10 µF 50 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik 1000 uur @ 85°C
EDA/CAD-modellen
ECE-A1HKA100 Modellen
Categorie
Polarisatie
Polair
Rimpelstroom bij lage frequentie
35 mA @ 120 Hz
Verpakking
Bulk
Rimpelstroom bij hoge frequentie
59.5 mA @ 10 kHz
Afstand geleider
0,079" (2,00mm)
Capaciteit
Grootte / afmetingen
0,197" dia (5,00mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,276" (7,00mm)
Spanning - nominaal
50 V
Type montage
Levensduur bij temp.
1000 uur @ 85°C
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C