ECE-A1HKS2R2B
Productnummer DigiKey
10-ECE-A1HKS2R2BCT-ND - Cut Tape (CT)
10-ECE-A1HKS2R2BTB-ND - Tape & Box (TB)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ECE-A1HKS2R2B
Beschrijving
CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL TH
Gedetailleerde beschrijving
2.2 µF 50 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik 1000 uur @ 85°C
EDA/CAD-modellen
ECE-A1HKS2R2B Modellen
Categorie
Polarisatie
Polair
Rimpelstroom bij lage frequentie
16 mA @ 120 Hz
Verpakking
Cut Tape (CT)
Tape & Box (TB)
Rimpelstroom bij hoge frequentie
27.2 mA @ 100 kHz
Afstand geleider
0,197" (5,00mm)
Capaciteit
Grootte / afmetingen
0,157" dia (4,00mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,236" (6,00mm)
Spanning - nominaal
50 V
Type montage
Levensduur bij temp.
1000 uur @ 85°C
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C