ECE-A1VN100U
Productnummer DigiKey
P1187-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ECE-A1VN100U
Beschrijving
CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL TH
Gedetailleerde beschrijving
10 µF 35 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik 2000 uur @ 85°C
EDA/CAD-modellen
ECE-A1VN100U Modellen
Categorie
Polarisatie
Bipolair
Rimpelstroom bij lage frequentie
43 mA @ 120 Hz
Verpakking
Bulk
Rimpelstroom bij hoge frequentie
73.1 mA @ 10 kHz
Afstand geleider
0,079" (2,00mm)
Capaciteit
Grootte / afmetingen
0,197" dia (5,00mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,472" (12,00mm)
Spanning - nominaal
35 V
Type montage
Levensduur bij temp.
2000 uur @ 85°C
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C