ECE-T2WP561FA
Productnummer DigiKey
ECE-T2WP561FA-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ECE-T2WP561FA
Beschrijving
CAP ALUM 560UF 20% 450V SNAP TH
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
560 µF 450 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik - kliksysteem - 4 kabels 1000 uur @ 85°C
Categorie
Levensduur bij temp.
1000 uur @ 85°C
Fabr.
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Serie
Polarisatie
Polair
Verpakking
Bulk
Toepassingen
Status onderdeel
Verouderd
Afstand geleider
0,886" (22,50mm)
Capaciteit
Type montage
Tolerantie
±20%
Verpakking / doos
Radiaal, blik - kliksysteem - 4 kabels
Spanning - nominaal
450 V