ECH-U1H682JB5
Productnummer DigiKey
PCF1022TR-ND - Tape & Reel (TR)
PCF1022CT-ND - Cut Tape (CT)
PCF1022DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ECH-U1H682JB5
Beschrijving
CAP FILM 6800PF 5% 50VDC 1206
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
6800 pF Filmcondensators 30V 50V Polyfenyleensulfide (PPS), gemetalliseerd - Gestapeld 1206 (3216 metrisch)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
ECH-U1H682JB5 Modellen
Categorie
Diëlektrisch materiaal
Fabr.
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Serie
Type montage
Opbouwmontage
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Verpakking / doos
Status onderdeel
Verouderd
Grootte / afmetingen
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Capaciteit
Hoogte - geplaatst (max.)
0,039" (1,00mm)
Tolerantie
±5%
Aansluiting
Soldeerblokken
Nominale spanning - AC
30V
Toepassingen
General Purpose
Nominale spanning - DC
50V