EEE-FH1A331L
Productnummer DigiKey
10-EEE-FH1A331LTR-ND - Tape & Reel (TR)
10-EEE-FH1A331LCT-ND - Cut Tape (CT)
10-EEE-FH1A331LDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
EEE-FH1A331L
Beschrijving
CAP ALUM 330UF 20% 10V SMD
Standaard levertijd fabrikant
31 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
330 µF 10 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik - SMD 200mOhm @ 100kHz 10000 uur @ 105°C
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
EEE-FH1A331L Modellen
Categorie
Polarisatie
Polair
Fabr.
Klasse
Serie
Toepassingen
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Rimpelstroom bij lage frequentie
390 mA @ 120 Hz
Status onderdeel
Actief
Rimpelstroom bij hoge frequentie
600 mA @ 100 kHz
Capaciteit
Grootte / afmetingen
0,315" dia (8,00mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,413" (10,50mm)
Spanning - nominaal
10 V
Grootte oppervlaktemontage
0,327" L x 0,327" B (8,30mm x 8,30mm)
ESR (equivalente serieweerstand)
200mOhm @ 100kHz
Type montage
Levensduur bij temp.
10000 uur @ 105°C
Verpakking / doos
Radiaal, blik - SMD
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 105°C